
Nieuws

intro text
De makers van Gears of War trekken zich
niets aan van de criticasters van geweld in games. Sterker nog, ze
laten het geweld in al zijn gorigheid zien. Nieuwe screenshots
benadrukken dit alleen maar. Een trouwe fan heeft alvast een leuke gif sequence gemaakt van een aantal pics.
Zowel in multiplayer als singleplayer
kunnen we effecten verwachten die niet voor mensen met zwakke magen
geschikt zijn. Meer screens zijn hier te vinden.
Reacties op: Groteske screenshots van Gears of War
Kev_Boy
Nyana
Ohmega
Ziet er goed uit. Hopelijk speelt het ook leuk. Samen met Mass Effect, Lost Planet en Halo 3 is dit een game waarvoor ik een 360 zou willen kopen.
Lord Cava
Proflax
GaMeZRuLe
eibert
Vision 360
DEVILSEYE
PjotrStroganov
eibert
RoderikR
Crazyforyou
Beano
Eglaerinion
Snap alleen de hype rond deze game niet echt. Als shooter fanaat heb ik nu niet de gedachte van wow dit is echt een originele titel.
Morres
Morres
reflector
Dark Sepiroth
Het is een game net zoals halo wat de status van sony niet kan beschadigen.
Voor de xbox/pc fanaten weer een leuke pc achtige shooter erbij en de sony fans wachten gewoon weer op hun grote lading AAA titels als FF MGS dragonquest, god of war, heavenly sword en meeeer als genoeg andere titels.
dit was bij ps1 al het geval en bij ps2 ook. Daarom verkoopt sony elke generatie gewoon ontiegelijk veel consoles.
Een conclusie kan ik voormezelf trekken en dat is dat je met een shooter of 2
de console war nevernooit gaat winnen. Hiervoor heb je zowel de japanse markt als japanse gamedevelopers nodig en die zitten massaal bij nintendo en Sony.
Maar zoals ik al eerder zei. de xbox fans mogen iig weer blij zijn met een shooter van goed kaliber als deze.
misjnoe
Het is een spel wat in mijn ogen rechtstreeks met killzone concurreert. Bovendien hangt er een redelijke hype rondom kilzone terwijl de vorige redelijk gematigd werd ontvangen. IGN een 7,5, gamer.nl dacht ik rond de 8. Deze werd ook met veel bombardie gelanceert.