De benchmarks zijn bedoeld voor ontwikkelaars die bestaande games porten naar de krachtigere Xbox One X. De cijfers geven aan hoeveel extra features studio's nog kunnen toevoegen, zoals betere textures of langere draw-distances.
Hoewel de games niet bij naam worden genoemd, is een aantal titels vrij duidelijk. De gpu van de One X stelt Forza Motorsport 7 bijvoorbeeld in staat om de game tot maximaal 77fps te draaien in 4k. Op 60fps in 4k gebruikt de gpu slechts 65,9 procent, waardoor de rest van de kracht gebruikt kan worden voor aanvullende verbeteringen.
Ook laat de video zien waarom sommige games wellicht checkerboarding-technieken zullen gebruiken, vanwege de resolutie op de originele Xbox One X, zoals Star Wars Battlefront.
Bekijk hieronder de video en lees hier het uitgebreide verslag op Eurogamer.
Reacties op: Gpu-benchmarks vergelijken Xbox One-games met One X
kleinekoosjer
MaTriX
Scream2Late
Bye bye sony
rreloaderr
But But But….. Does it play the Last of us II?
rpenning
Scream2Late
Do i care ?
Nee echt niet
Geld zat maar de ps is verkwisting ervan
En die games die jij noemt ook
Nolimit2410
haastnooit
casualkiller
Als je denk dat een 500 euro XbX de ps4 van de troon gaat stoten: lol
Maar ik snap je frustratie: je hebt al 4 jaar met de mindere console moeten gamen, qua specs, je hebt al die jaren moeten verdedigen dat 900p geen verschil maakt. Nu ga je 500 euro uitgeven en kun je eindelijk zeggen: xbox is de beste. want, specs.
Games, tja , geen enkele exclusives die het waard maken om in dat ding te investeren als je een goeie pc hebt.
-it-
Precies hetzelfde wat de ps fanboys zeiden de eerste 2 jaar toen er geen games op de ps4 verschenen. "maar de specs zijn ietsjes beter"
Nu zijn de specs echt veel beter en dan mag het opeens niet… Fanboys will be fanboys
casualkiller
Scream2Late
Pure fristratie
En dan non argumenten erbij halen
Top games op consoles zijn
Fifa
Gta
Cod
Bf
Halo
Forza of gt
Veel mensen kopen alleen maar deze games en geven niks om exclusives
Lightyear
Mee eens dat de gros van de gamers deze games kopen. Maar besef ook dat heel veel gamers niet geven om de upgrade consoles (PsPro en XboxX) en de daarbij behorende betere specificaties.
De meeste gamers willen gewoon deze games spelen die jij opnoemt en zullen niet zo snel een duurdere console kopen. Daarom denk ik ook niet dat beide upgrade console's, veel verandering zou brengen in de sales en daarbij behorende plek op de console markt.
De 4K/High End markt is gewoon nog een niche market.
Nog een opmerking. Waarom wil jij (en andere fanboy's) zo graag de bevestiging dat de ene console beter is dan de andere? Wat is de meerwaarde daarvan?
casualkiller
abload.de/img/screenshot2017-07-06ae5s68.png
www.gamesindustry.biz/articles/2017-07-06-crash-bandicoot-rescues-uk-retail-market-in-june
Hoe ga je jezelf hier uit praten? Laat me raden
Scream2Late
Je bent werkelijk zo dom als stro
Miss nog wel een tandje erger
Ik geef niks om exclusives meermaals gezegd forza is beter dan gt
En controller is veel beter dan ps
Daarom xbox
Uncharted speel ik wel.bin een vriend de rest vind IK troep ook jullie last of us 5/10
Ik zit op 4 m afstand 65 inch
Dan zie je het verschil niet tussen 900p
1080p
Het gaat mij meer de pc quality textueres die nu naar xbox komen
Die jouw pspro niet aankan gefrustreerd mannetje
Dat ga je zien de resolutiebump is maar beperkt zichtbaar
Ga ook echt niet meer op jouw reageren
Van het 900p / 1080p verhaal heb je dus ook niks gesnapt
Toedeloe loser
Pug205GTi
**Guitar_Hero**
rpenning
haastnooit
Ik ben een xbox-fan, heb ook wel een PS4, maar ben echt een xbox-fan.
Maar het is precies zoals je zegt, als er geen goeie exclusives zijn wat is de meerwaarde van een xbox?
Er zijn nog wel wat andere dingen, zoals game pass, BW, cross platform MP, maar games is toch wel het belangrijkst
Sven
Maar bij lange na niet hoeveel uur en plezier ik gehad heb aan de Gears games, de Halo's en Forza's. Ja PS4 heeft meer exclusives, maar niet veel wat mij (en waarschijnlijk ook veel andere) echt aanspreekt.
Maar naast de games vind ik de controller net zo belangrijk. Ik verkies de Xbox controller elke dag boven de Dual Shock. De Dual Shock controller ligt mij zo niet lekker in mijn hand, snap echt niet dat zoveel mensen er de voorkeur aan geven.
En ik heb de interface van de Xbox, ook de 360 altijd veel fijner gevonden dan die van een Playstation.