Tom Henderson, een bekende insider van de Battlefield-franchise, plaatste op Twitter dat de nieuwe Battlefield game zich in de moderne tijd gaat afspelen. Zijn tweets werden gedeeld op het forum Resetera, waarin gezegd wordt dat Henderson een betrouwbare bron is. Onder dat bericht plaatste Jeff Grubb, een journalist van VentureBeat de woorden: “Yeah, het is modern." Later bevestigde hij het gerucht nog een keer in een tweet.
Grubb had aan het begin van deze maand ook al voorspeld dat het PlayStation 5-evenement begin juni zou worden gehouden, later zei hij “na 2 juni” en “iets voor 4 juni”. Dat evenement zou op 4 juni hebben plaatsgevonden en hij zat er dus erg dichtbij. Het evenement is uiteindelijk uitgesteld en vindt nu morgen plaats.
De setting van Battlefield 6 is nog niet bevestigd, dus neem dit bericht met een korreltje zout.
Reacties op: Gerucht: Battlefield 6 speelt zich af in de moderne tijd
clandestine666
BF moet terug naar de roots en om dat te bewerkstelligen zou een reboot de beste optie zijn zoals YT'er JackFrags laatst al aankaartte.
darkmanwls
clandestine666
darkmanwls
garciagarcia
rvdno
TriggerHydrant
Janzijnvader
Untitled Player
er zijn al genoeg shooters wat in de moderne tijd afspeelt…
Misschien ben ik nog te zuur over het feit dat ik enorm ben teleurgesteld in de beloftes ….
darkmanwls
ravw
TheChief
xeros
gebakkenei