In Game Dev Tycoon is het de bedoeling om een virtuele ontwikkelingsstudio te runnen. Spelers beginnen in een kelder in de jaren '80 en moeten uitgroeien tot een echte ontwikkelaar, terwijl er parodieën op echte consoles blijven uitkomen.
Het spel verscheen vorig decennium al voor pc en smartphones. Game Dev Tycoon kwam toen extra in de media doordat de illegale versie van het spel anders was dan de officiële versie. Mensen die het spel illegaal downloadden, kregen in de game namelijk met meer piraterij te maken, waardoor het bedrijf van spelers eerder in financiële problemen kwam.
Reacties op: Game Dev Tycoon komt naar de Switch
Jumpman
gimbal2
https://www.youtube.com/playlist?list=PLFx-KViPXIkEfHZ1UWfEbe0JcSuL2gcI8
Maar in het kort: denk meer soccer manager en minder tycoon game en je komt redelijk in de buurt van wat dit spel is. Ik vond het wel grappig, het heeft een mild puzzel aspect.