Op het einde van het interview vraagt de interviewer als grap naar de releasedatum van Ricochet 2, "de vraag die alle fans bezighoudt en die iedereen al heel lang wil stellen". Newell geeft echter uitgebreid antwoord op de vraag: "(lacht)... Het probleem met Ricochet 2 is dat wanneer we te veel van tevoren vertellen, we later van gedachte kunnen veranderen en dingen gaan aanpassen.
Newell zegt dat het complete stilzwijgen over de ontwikkeling van de game voor fans beter is dan wanneer er informatie gegeven wordt die later niet meer klopt. "Het liefst zouden we het ontwikkelingsproces supertransparant maken, maar alle aanpassingen en veranderingen die we tussendoor maken zouden fans waarschijnlijker nog veel gekker maken dan gewoon niks zeggen totdat er zekerheid is", aldus Newell, sprekend over Ricochet 2.
De eerste Ricochet is een multiplayermod voor Half-Life uit 2000, gebaseerd op een game uit 1989 en gemaakt door Valve. Als 1 aprilgrap werd dit jaar door de ontwikkelaar Ricochet 2 aangekondigd.
Reacties op: Gabe Newell legt uitblijven Half-Life 3 mogelijk uit
bulletcollector
Ricochet was de enige slechte Valve-game ooit. Ricochet 2 aankondigen als grap getuigt wel van zelfspot. :)
brandonW
DarkSlide.nl
Sgthartman
Maxim Nighthawk
Cryptical
bulletcollector
Leshrac
Stijnnl
Aquemini
DarkSlide.nl
do365nic
global offence (ofzoiets) ga ik ook wel spelen, maar dit lijkt me eerder een gameplaytest voor CS3
of de nieuwe gamemodes aanslaan
Lurf
Pillows
ArenaNet doet dat met GW2 en om eerlijk te zijn bevalt het me best. Toekomstige spelers kunnen gemakkelijk feedback geven en dat kan alleen maar goed zijn voor het eindresultaat.
Miknic1982
TripleDad