In de nieuwste editie van Official Xbox 360 Magazine is een spraakmakend gerucht te lezen dat betrekking heeft op de man achter God of War, David Jaffe. Official Xbox 360 Magazine beweert namelijk dat Jaffe van plan is om zijn eigen ontwikkelingsstudio op te richten die af zal stappen van het maken van PS3-exclusives. Feit of fabel? De tijd zal het ons leren.

Reacties op: Gaat David Jaffe (GoW) games maken voor andere consoles?
snoek dogg
Nida
FuZZbaLL
bron: http://www.gametrailers.com/bonusround.php?ep=4&pt=1
DutchDemons
dat Jaffe van plan is om zijn eigen ontwikkelingsstudio op te richten die niet geen exclusieve titels voor de PS3 gaat maken.
maar toch snap ik wat je bedoelt, gek he?
gooznr1
jantjegoestobollywood
maikelsteneker
maar ik heb al eerder gelezen op gamer.nl dat GoW bij God of War hoort, omdat Gears of War later is uitgekomen.
dit was de eerste keer dat ik van tevoren wist dat het om God of War ging
maikelsteneker
Gamer24
Ktotharemmid
Zuhyc
inoj
MetalSonic
Untitled Player
Gaat David Jaffe (GoW) games maken voor andere consoles?
Nee dus
DarkBasic
BadJas
erico
Met calling all cars geeft hij ook aan wat meer van productiviteit en creativiteit te houden. Aangezien Jaffe zijn liefde voor Nintendo niet onder stoelen of banken steekt (http://biz.gamedaily.com/industry/feature/?id= 15557), lijkt mij dat prima bij deze actie passen.
ShinEvilRyu
Crazyforyou
MouzurX