Natuurlijk zijn er al eerder afbeeldingen opgedoken van de Xbox Series X, maar dit zijn de eerste foto's van de daadwerkelijke console. In tegenstelling tot de afbeeldingen die voorheen verschenen, bevat de afgebeelde Xbox Series X een serienummer. Wanneer dit serienummer wordt ingetoetst op de daarvoor bestemde registratiesite van Microsoft, is te zien dat het in elk geval om een legitiem hardware-product gaat.
De waarheid van dit soort afbeeldingen is altijd te betwijfelen. Dat geldt zeker voor een render die AMD gebruikte tijdens hun CES-presentatie die later door een fan gemaakt bleek te zijn.
Op een van de afbeeldingen zijn de aanwezige aansluitingen van de Xbox Series X te zien. Het gaat hier om twee SuperSpeed USB-A-poorten, een ethernetpoort, een enkele HDMI-aansluiting, een optische audio-uitgang en een stroomaansluiting. Bovendien is er een USB-aansluiting aan de voorkant van de console te vinden. Wat wellicht het meest opvalt is dat maar één HDMI-poort aanwezig is, dat betekent dat Microsoft mogelijk heeft besloten om een aansluiting te verwijderen.
Naast bovengenoemde poorten is er ook nog een andere aansluiting te zien. Vooralsnog is de functie van deze aansluiting niet helemaal duidelijk, veel kenners vermoeden echter dat deze poort wordt gebruikt voor debugging door ontwikkelaars.
Natuurlijk gaat het hier om het prototype van de Xbox Series X en is het mogelijk dat de aansluitingen nog veranderen. De console lanceert immers pas eind 2020. Lees hier ons overzicht met alle geruchten en feiten over de Xbox Series X op een rijtje.
Reacties op: Foto's van Xbox Series X-prototype gelekt
kleinekoosjer
El Ninjo
SuperDre
Zelf vind ik em eigenlijk best wel mooi, maar dat komt dan ook dat ik van zo'n minimalistische zwarte kasten hou. Wel ben ik dan meer van de playstation, gebruik mijn PS3 nog steeds dagelijks, en als het echt is dat de PS5 PS3 games kan spelen (via gebruik van de disk, al dan niet als verificatie) dan zal de PS5 misschien nog best wel eens vanaf dag 1 mijn PS3 Phat 80GB vervangen..
Aquemini
Hoop echt dat sony niet met zo'n bakbeest komt, anders wacht ik echt op een slim editie. Waar de fok moet je dit ding neerzetten, lijkt wel een subwoofer :-D
Millman7
De releasedatum is naar verluid in october en gaat de schappen in voor 499.
GNL vind dit niet interessant genoeg om te schrijven dus bij deze.
dagmardg
hulstpower
Ze zeggen feestdagen rond de feestdagen maar dat kan er ook een maand er voor zijn.
dagmardg
hulstpower
Millman7
CroniC
Heb je een link van die gelekte info?
Millman7
fonsrutte
Molotov89
marco300