Bugbear maakte na de release van de Xbox 360 versie van het spel bekend dat er in de herfst van dit jaar een PC en PSP-versie van het spel verschijnt. De PC-versie van het spel zal een rechtstreekse port zijn van de Xbox 360 versie. Flatout Ultimate Carnage is een remake van Flatout 2 met wat extra's, zoals een verbeterde grafische engine en 12 in plaats van 8 wagens per race. Het spel is nu online speelbaar en kent extra modi vergeleken met het origineel. De PSP versie genaamd FlatOut Head On, wordt ontwikkeld door Six by Nine, onder andere bekend van Colin McRae Rally 3, en zal op 7 september dit jaar uitkomen.
Met dank aan DeathClock voor het melden van dit nieuws
Reacties op: Flatout Head On naar de PSP
DeathClock
Ik kan niet wachten tot deze 2 versies uit zijn, voor sowiezo de PC koop ik hem. Daarnaast nog even kijken of de PSP versie wat is.
Gamer24
Kunnen ze dan niet gewoon ff Flatout 2 updaten of een patch geven??
EDIT: Was niet als reactie op DeathClock bedoelt…
anonymous
DeathClock
racer13
Gamer24
jantjegoestobollywood
jantjegoestobollywood
Man zeuren is ook een vak. het is exact hetzelfde spel als 2 maar dan een beetje opgepoetst omdat de 360 meer kon dan de PC's toen konden (en dan hebben we het over een paar jaar terug alweer).
anonymous
DeathClock
jantjegoestobollywood
Gamer24
fant
misschien maar eens proberen tegen de tijd dat ik een PSP heb.
Joooooop