Het klinkt heel leuk; een boksgame op de PSP die je ook nog eens online tegen elkaar kunt spelen. Dat zou het ook zijn, ware het niet dat er is besloten om $2 te vragen indien je de game online wilt spelen. Pas je voor die optie, dan kun je ervoor kiezen om je privacygegevens door te laten spelen aan de ESPN. De speler komt hierdoor dus voor een vreemde keuze te staan: wil je betalen voor de online mogelijkheden van het spel, of kies je ervoor dat je gegevens in handen van derden komen, met alle gevolgen van dien, zoals bijvoorbeeld een flinke lading spam van de ESPN.
Van welk bedrijf dit idee afkomstig is, EA, Sony of de ESPN, is niet duidelijk. Het is ook nog onbekend of deze maatregel ook in de Europese versie van Fight Night Round 3 aanwezig zal zijn, aangezien de ESPN niet in Europa opereert. Gezien de felle reacties op dit idee, verwachten we binnenkort een reactie van EA of één van de andere bedrijven, over hoe dit zo is gekomen.
Het zou geen goede ontwikkeling zijn als we dadelijk voor elke online game nog wat extra's moeten betalen, om te voorkomen dat we met spam overladen worden.
Reacties op: Fight Night Round 3 op de PSP: Je geld of spam?
StormX
aapman
je kan wel zeggen, ja het is maar 2 dollar, maar dat slaat dus echt nergens op, waar halen zij het lef vandaan om jouw gezellig spyware toe te sturen?
moet niet erger worden met dat nazi gedrag van ea/sony/espn
masterwillems
jelex
Waar het hier omgaat is het achterlijke idee om persoonlijke gegevens te versturen naar ESPN als een klant niet wil betalen.
Legendary
mikando
jelex
Forsythia
xavdeman
Trouwens, anders geef je toch een Hotmail adres op, en sluit je het af / blokkeer je de spam als je eenmaal bent geregistreerd? Ik zie het probleem niet echt.
GoofyZ3
LoL die 2 euro krijgen ze toch niet En ik koop dit spel niet eens dus DIE voor ze. Begint beetje hekel te krijgen aan EA
Monkey99
Dus voordat je zo'n leuk doldwaas artikel plaats test het dan eerst zelf uit. Onderzoek het en deel je conclusies met ons. Hier schiet niemand wat mee op…. Dit zijn loze beschuldigingen en een poging om vuur te stoken omdat er verder geen goed gamenieuws voor handen ligt. Heel triest en slecht journalistiek.
Legendary
GoofyZ3
GoofyZ3
En als je ze zelf niet invoert gaan ze je dan hacken ofsow want dat is verboden tenzij je ergens je handtekening neer gooit, maar dat doe ik toch nooit.
flameburner
Legendary
Game sites, planet, MSN, enz.
LordTeddybear
aapman
jezus man, rot anders gewoon op naar samenzwering land >.<