Ubisoft heeft tegenover GameInformer bevestigd dat de Xbox-shooter Far Cry Instincts ook voor de Xbox 360 zal verschijnen. De versie voor de next-gen console van Microsoft staat geplanned voor release in maart van dit jaar en zal niet alleen een grafische update krijgen, maar ook een aantal nieuwe missies bevatten.
Far Cry Instincts is waarschijnlijk de 'nieuwe titel voor Xbox 360' waar Ubisoft op doelde in zijn financiële vooruitzichten. We verwachten binnenkort een officiële aankondiging, hopelijk met de eerste screenshots van het spel.
Reacties op: Far Cry Instincts komt naar de Xbox 360
Tidusthebest
PjotrStroganov
Zero-G
Het is voor een develloper zo wel erg makkelijk weer een nieuw spel uit te brengen.
Als ze nou eens een nieuw spel zouden uitbrengen die volledig is gebouwd voor next-gen hardware, inplaats van opgepoetste engine's te gebruiken die eigenlijk zijn bedoeld voor een ouder platform, dan kunnen ze de gamer laten zien waarvoor ze nou eigenlijk die 360 moeten halen.
Want om hem nou te halen voor allemaal games die al eens zijn uitgebracht.
Alweer
TripleDad
Desmond
Erik_XP
Erik_XP
NightRaven
Legendary
ArjanN
Er komt hoogstwaarschijnlijk wel een soort Far Cry 2 op PC maar dan onder een andere naam ('Crisis' misschien) want de originele developer heeft de rechten op de naam Far Cry niet meer.
Misschien komt er ook nog wel een spel uit met de naam Far Cry 2, maar dat is dan niet van dezelfde ontwikkelaar,
En yooooo: Far Cry was alleen eng toen die monsters er net waren, in de latere levels zijn ze helemaal niet eng meer…
narutosan
RoelZ
FPS veel hoger? Graphics zie je daadwerkelijk verschil? Die 2 dingen gaven mij namelijk niet veel indruk na het spelen van de 64bit versie.
Wat zijn je specs als ik vragen mag..
RoelZ
Joenuh