Sean Connery duikt nog dit jaar weer in zijn James Bond pak, voor een revival van de Bond klassieker From Russia With Love. Ditmaal geen film, maar een heuse game. From Russia With Love wordt een game in de trant van Everything or Nothing, veruit de beste Bond game van de afgelopen jaren. Het prul GoldenEye: Rogue Agent wordt hiermee direct overboord gegooid door Electronic Arts.
From Russia With Love wordt vanuit de derde persoon gespeeld en kent naast een overdosis aan schietwerk, ook de nodige racingactie. Het verhaal van de film wordt in grote lijnen nagelopen, al heeft EA ook de vrijheid enkele nieuwe plottwists toe te voegen. Twee nieuwe trailers geven een goede indruk van de diversiteit in het spel.
Reacties op: Explosieve gadgets in trailer From Russia With Love
-Mike-
alleen jammer,het zal denk ik niet aan Goldeneye kunnen tippen,
dat was echt (voor die tijd) een mooi en goed spel.
maar misschien dat dit wat wordt.
Crazyforyou
Level design ziet er ook verschrikkelijk uit. vierkante pilaren, en je ziet zo ontzettend duidelijk de overgan van de textures, bleh