Aion is een nieuwe MMORPG van het Koreaanse NC Soft en biedt een sprookjesachtige wereld waarin drie facties elkaar het leven zuur maken. Opvallend hierin is dat één van deze facties, The Dragons, niet door andere spelers, maar door de AI bestuurd zal worden. Beide spelersgroepen vechten zowel tegen elkaar, als tegen The Dragons. NC Soft heeft deze opzet PvPvE gedoopt, oftewel Players vs. Players vs. Environment. Bekijk hieronder een aantal uiterst sfeervolle plaatjes uit het spel.

Reacties op: Engeltjes van screens van MMORPG Aion
Dark Sepiroth
Flamer.nl
Dandor
een echt waardige mmo
anonymous
Tallon 4 NL
Earthshaker
Droniac
Aion klonk al als een leuke en unieke mmorpg na het E3, maar deze screenshots doen er wel even een schepje bovenop. Als je de screenshots en filmpjes bekijkt ontbreekt het in ieder geval niet aan sfeer!
kurtblack
DEVILSEYE
radic
jammer mmo ontwikkelaars, maar daar zijn jullie allemaal net even te laat mee
UTwizard
4play
Ganjaman71
NecroN
En @ UTwizard: Mag ik je er op wijzen dat EVE, Everquest, LineageI & LineageII er eerder waren als WoW. En guildwars is geen goede vergelijking.
NecroN
UTwizard
LUPUS
LUPUS
LUPUS
ebenezergrym
Als het goed is maakt Ncsoft hem niet maar hij brengt hem alleen uit ofzo =P. Als je zelf mag vliegen en er ook echt vlieg missie zijn of air combat ofzo lijkt het me een leuk spel. Alleen heb ik niet echt zin om weer 12 euro per maand te dokke