Bij bitComposer zou het gaan om de rechten op Roadside Picnic, het boek waar de Stalker-film op is gebaseerd. Dit is volgens Grigorovich echter niet hetzelfde als het recht hebben op het maken van Stalker-games, dat nog steeds bij hem zou liggen. Ook heeft hij er weinig vertrouwen in dat bitComposer überhaupt een nieuw deel in de serie zou kunnen maken, omdat de uitgever hem naar eigen zeggen nog geld verschuldigd is. bitComposer gaf Stalker: Call of Pripyat uit.
Eigenaar Stalker-rechten reageert op nieuwe 'eigenaar'
subtitle
Sergei Grigorovich, die de rechten heeft op het maken van Stalker-games, heeft gereageerd op de claim van bitComposer dat zij de rechten hebben bemachtigd.
Reacties op: Eigenaar Stalker-rechten reageert op nieuwe 'eigenaar'
MeneerVis
Pillows
En dan maar hopen dat ze je betalen.
Maarja, ze kunnen nog altijd een nieuwe "spin off" van Roadside Picnic bedenken, dan heet het wel geen Stalker maar het idee is hetzelfde.