Op games die enkel met een PlayStation VR-headset gespeeld kunnen worden, staat groot de tekst "PlayStation VR Required" aan de bovenkant van de boxart. Bij games die virtual reality als optie aanbieden, is de tekst "PlayStation VR Compatible".
Voor extra duidelijkheid is in de rechteronderhoek ook een illustratie van de verschillende benodigde PlayStation VR-accessoires afgebeeld.
PlayStation VR verschijnt op 13 oktober. In Nederland gaat het apparaat 399 euro kosten.
Reacties op: Eerste PlayStation VR-boxarts verschenen
unipro81
Mysticmaus
RavenMMG
Doe mij de technische superieure rift maar
Sisko
Maar die kan je niet aansluiten op je PS4.
En doe mij maar de technologisch nog superieurdere Vive maar(op de PC dan)
coola
Geef mij maar de psvr en de superieure vive die 10000x beter is dan de rift
-it-
psvr beter dan de Rift ??? Geen idee waar je dat vandaan haalt. Psvr is toch wel de minste van alle VR-brillen.
Lees wel, de minste, wil dus niet zeggen slecht. Een mindere ferarri is nog altijd een ferarri
coola
Dat zeg ik nergens. Ik zeg geef mij maar liever de psvr en de superieure vive. Nergens zeg ik dat de psvr beter is dan de rift.
spreadthehate
Ik heb de Oculus al een paar maanden en de Vive nu kleine twee weken, naar mijn mening is de Oculus toch net een tikkeltje beter dan de Vive.
Ik neem aan dat jij geen van de twee hebt? Snap dan ook niet hoe een aantal mensen hier al de voorkeur geven aan de Vive?
coola
Ik zelf heb ze idd niet. Maar 2 van m'n beste maten hebben een vive en een en een rift. En omdat ze beide 1 van de vr brillen hebben heb ze wel al vaak genoeg kunnen testen. Conclusie voor mij is de vive is beter.
pepsi
spreadthehate
Zoals je zelf al zegt het is jou mening maar geen feit.
Ik snap nu nog steeds niet hoe je een mening kan hebben over een stuk hardware terwijl je nog nooit in je leven VR hebt meegemaakt?
Ik denk dat spruitjes vies smerig zijn terwijl ik ze eerlijk gezegd nog nooit gegeten heb, misschien zijn ze wel fucking lekker weet ik veel.
Alleen de lucht wat er al vanaf komt bah. (alleen kan ik hier niet over oordelen want heb het nooit geprobeerd)
RavenMMG
Psvr is een lachertje
Ps4 heeft niet genoeg Power voor goede gfx
En kom niet met die onzin van extern kastje
Want dit is usb3 en daar haal je geen extra gfx boost uit te beperkte bandbreedte
coola
Heb je de demo van farpoint gezien? Die game draaide op E3 op een gewone ps4 en die gfx zagen er goed en ja die gfx is ook wat je gaat krijgen als je psvr in huis hebt
bigds9fan
Maak dan de cases een andere kleur zoals Microsoft met Kinect deed. Dan is meteen zichtbaar dat het alleen voor de VR is.
haastnooit
Dan zouden ze eigenlijk 2 kleuren moeten introduceren. Of een grote tekst op de voorkant zoals hierboven.
bigds9fan
Dat zou nu ook kunnen met de PS VR hoesjes in het rood naar de Virtual Boy.
Tekst voorop zou genoeg moeten zijn maar andere cases geven het meer pzazz.
pepsi
Jelster
Nuage
Het kan nu nog alle kanten op. Ik hoop dat het een succes wordt; we zijn wel weer toe aan wat nieuws.