
Nieuws

intro text
Nintendo heeft maar liefst een dertigtal nieuwe screenshots vrijgegeven van de bijzondere platformgame Super Paper Mario. Het unieke aspect in dit spel zit hem erin dat je continu kunt wisselen tussen een 2D en 3D camerastandpunt. Iets waar je in 2D met geen mogelijkheid om heen kunt, vormt in 3D nauwelijks nog een obstakel. De eerste twee plaatjes hieronder laten dezelfde locatie in zowel 2D als 3D zien, zodat je een idee krijgt hoe dit in zijn werk gaat. Meer screenshots vind je op onze gamepagina.
Reacties op: Dertig nieuwe screens van Super Paper Mario
Lequero
Quent
Erwie
HyperVenom
BadJas
jesus, echt shut it, je begrypt toch wat hy typt of ben je een beetje achterlijk -_-
/punch
Lucifur
Let even op screen 21. Ik weet het is een 2D/3D Mario platformer, maar kom op zeg, zelfs de standaard textures zien er belachelijk slecht uit. En ja ik weet dat het een paper-look uit moet stralen.
Tuurlijk is de Wii veel minder sterk als de PS3 en de 360, maar hij is sterker als de Cube en het zou veel makkelijker moeten zijn om erop te programmeren, zeker voor 1st Party Games.
En dan nog denken ze van "niemand koopt dat ding voor de graphics", dat is prima en is ook zeker waar tot op zekere hoogte. Maar dat neemt niet weg dat ontwikkelaars soms niet eens de moeite nemen om t maximale uit dat ding te halen.
Alleen Mario Galaxy ziet er daadwerkelijk beter uit als de gemiddelde Cube game ipv sléchter.
Lequero
Glory
En over die screen. In beweging ziet het er wel beter uit, en zie je de kartels niet zo. Hetzelfde zie je bij sommige low-res screens van Mario Galaxy.
Beano
Lequero
MetalSonic
keithsonic07
anonymous
en ja… ik heb super pauper mario op me cube.
Fred-Erik
En kap alsjeblieft nou eens met zeuren allemaal. Als je geen interesse in dit soort spellen hebt, ga ze dan niet afzeiken maar zeg gewoon niks.
Glory
Dit is Super Paper Mario en een platformer. Wezenlijk verschil dus.
En ik ben het volledig met Fred-Erik eens. Blijf alsjeblieft weg, als je dit soort games niet leuk vind of niet beargumenteerd kunt aangeven wat er niet leuk aan is. Ik ga ook niet de zoveelste shooter afzeiken omdat ik ze niet leukvind.
anonymous
ik zie nix anders dan een opgevoerde cube poort, de textures zijn laag, jaggies op en top. ik vond pauper mario leuk! voor een uurtje..Dus, als iemand nog me cube versie wil kopen….
en wtf wat wil je dan lezen? hoe mooi het allemaal is? hoe fantastisch het allemaal is?
of ben je zo blind dat je negatieve kritiek meteen afdoet als fanboy gebrabbel?
ga dan maar lekker door met jezelf voor de gek te houden.
Fred-Erik
Maar dat gezeur over 'gamecube port', 'ziet er uit als als N64 game' bla bla, is echt irritant. Iedereen weet toch onderhand wel dat je geen baanbrekende graphics op de Wii kunt verwachten.
retiredkamikazepilot
Als je dan helemaal netjes wilt doen, zet dan een paar aanhalingstekentjes om 'analfabeet' heen. Je bedoelt immers het woord en niet de betekenis.
Nu kunnen deze laatste twee dingen vergissingen zijn. Maar als men 'één' bedoelt, dan schrijft men nooit en te nimmer '1', als men tenminste niet ditzelfde cijfer op uw eerstvolgende proefwerk wenst te krijgen.
cnribbens
inoj