Codemasters heeft een demo beschikbaar gesteld van de 'speelgoedautoracegame' Micro Machines V4. Hierin mag je met kleine autootjes door alledaagse omgevingen racen, waarbij normaliter kleine huishoudelijke objecten, ineens gigantische obstakels vormen. In de demo staan drie parcoursen tot je beschikking, namelijk de keuken, een kippenboerderij en een dak. Je kunt hierover zowel in single- als multiplayer een rondje rijden.
De demo is 235 MB groot en te downloaden bij Worthplaying en 3D Gamers. Het volledige spel komt volgende week op de markt. Verwacht voor die tijd een uitgebreide review op Gamer.nl.
Reacties op: Demo van Micro Machines V4 beschikbaar
Ndeema
Bosbrandje
inoj
batlefieldhunk
bogy
DeesMan
Scumbag
kreative
Caracca
Spekko
Monkwarrior
Destijds hadden de autootjes ook al de speciale power-ups (op de PS1)
en de parcours waren net zo tof als bij deze versie.
Dat het niet MP via inet te spelen is is feitelijk een erg grote
domper: de kracht van dit spel zit m in je vrienden dwarszitten door ze
van de baan te rijden
Nog een minpunt: is slechts voor 4 spelers. Vroeger speelden we het met 8 spelers. Er zit ook een systeem in om bepaalde auto's te sparen lees ik net. Blijkbaar is het wel op een erg jong publiek gericht: wie gaat er nou auto's ruilen e.d.
Vadsige LauLau
twinkell
Shasta
NL-Fortuna