Daarmee versloeg de serie de andere genomineerden, namelijk Demon Slayer, Attack on Titan, Ranking of Kings, Lycoris Recoil en Spy x Family. De Crunchyroll Anime Awards zijn zeven jaar geleden opgericht. De winnaars worden bepaald door een jury.
Cyberpunk: Edgerunners verscheen afgelopen september op Netflix. De anime vertelt een nieuw verhaal in het Cyberpunk-universum rondom David Martinez, die in Night City moet zien te overleven en daarom een zogenaamde 'edgerunner' wordt. De serie is geproduceerd door CD Projekt Red en animatiebedrijf Studio Trigger.
Edgerunners leverde veel positieve reacties op en heeft de Cyberpunk-franchise - samen met een update voor Cyberpunk 2077 - laten toenemen in populariteit. Eerder kondigde CD Projekt al aan dat er aan een vervolg op de game wordt gewerkt. Dit jaar moet sowieso uitbreiding Phantom Liberty uitkomen.
Zover bekend zijn er geen plannen voor een tweede seizoen.
Reacties op: Crunchyroll roept Cyberpunk: Edgerunners uit tot anime van het jaar
-JK-
Wilde bijna meteen Cyberpunk kopen. De feel hoe men in de wereld leeft, achterliggende lore die je een glimps geeft van een groter geheel, en ook dat het realistisch aanvoelt, het zou zo maar eens kunnen gebeuren dat we die kant op gaan.
Als je de serie hebt gekeken dan is het logisch dat er geen 2de seizoen van komt, maar een spinoff of een ander verhaal in dezelfde wereld zou zo maar kunnen.
keenan
controvi
Style was gaaf en verhaal ok maar vind het niet echt anime van het jaar.
Demon Slayer was veel dieper imo.
Mugen Train arc of the Entertainment disctrict …. damn dat was goed.
AGxKiiNG
Deze nog niet gezien overigens