Als het aan Valve ligt krijgt Team Fortress 2, als extra toegevoegd in de Half-Life 2 pakketten Orange en Black, één gelijkwaardige multiplayer. Althans, de Xbox 360- en PC-versie dan. Volgens de ontwikkelaar is het prima mogelijk om Xbox 360-spelers het tegen PC-gamers op te laten nemen.
"Het lijkt ons fantastisch om de multiplayer voor de Xbox en PC samen te voegen. Vanuit Valve is er geen probleem, technisch gezien, om het niet te doen. De engine is hetzelfde, de netwerkstructuur is hetzelfde," aldus Robin Walker, designer bij Valve.
Waar het dan wel aan ligt, is Microsoft. De uitgever heeft momenteel zelf de enige games in ontwikkeling die gebruik maken van cross-platform multiplayer: Shadowrun en UNO. Op 18 mei moet dit geheel los gaan barsten.
Team Fortress 2 komt echter pas later dit jaar uit en stel dat de onderhandelingen met Microsoft goed verlopen, dan is het technisch mogelijk om de multiplayer samen te voegen. Laten we echter niet op de zaken vooruit lopen en ons al helemaal blind staren op zo'n toffe feature, er is namelijk nog niets geregeld tussen de twee partijen. Keep your fingers crossed
Reacties op: "Cross-platform multiplayer Team Fortress 2 is mogelijk"
BadJas
glimbeek
DutchDemons
O_o
hmm, ik zie niet in waarom dat nou zo geweldig is. Het is algemeen bekend dat een muis+keyboard besturing nauwkeuriger is dan een controller. Ik game dan ook liever enkel tegen mensen die net als ik een controller hebben.
IF anything, hoop ik dat dit cross-platform gamen een vroege dood sterft.
Autlauw
fuck reality, virtuality is mooier
Yi-Long
Team Fortress ziet er ook echt kick-ass uit qua stijltje. Echt heel leuk, waardoor het een compleet eigen stijl heeft, en waardoor het ook niet hyper-realistische graphics hoeft te hebben, wat ook wel eens leuk is voor een lekkere online arcade MP shooter.
Valve doet erg goed werk.
Eind dit jaar hoef je alleen maar The Orange Box, GTA 4 en Pro Evo 2007 te kopen, en je bent weer tijdenlang zoet Heerlijk (en maybe nog een leuke racegame erbij)
Eglaerinion
Mday
Nu moet ik alleen niet het battlefield gevoel krijgen; dat je telkens van klasse switched afhankelijk van de situatie…
over cross-platform; ik ben het eens met DutchDemons. dit is oneerlijkheid in feite, en ontmoedigd alleen maar. HD beelden van Team Fortress 2 op xbox360 zijn wel geil though.
maarja, geowned worden door een xbox speler is toch wel een afgang dan.
Excalibur82
Glofo
mustisuc
GODhimself NL
Ik ga binnenkort een nieuwe computer kopen waar ik vooral games zoals deze zeer goed op zou kunnen spelen.
Mijn probleem is alleen dat ik niet weet wat ik dan het best kan aanschaffen, ik heb deze vraag als is eerder gesteld maar daar waren maar weinig reacties op.
De pc mag rond de 1500 € liggen
de kast en voeding heb ik al.
Ik zou het erg waarderen als jullie me zouden willen helpen door te zeggen welke onderdelen etc ik het best in me computer kan stoppen zodat ik een snelle en ook grafische goede computer heb.
Dankjewel
mayhski
Om het kort te houden
babbaloerie
mayhski
Quite unlikely dont you think?
SpookDeMc
[CyW]-=BigBear=-
Ik kan haast niet wachten op de reacties van hardcore PC gamers, LOL! Die accepteren dat natuurlijk nooit!!! Ik ga je daarom nu al zeggen dat je maar heel weinig PC gamers in Shadowrun zult zien..
En ik mag toch hopen dat Valve zulke dingen nooit zal flikken met games als TF2, want dan breekt echt de pleuris uit.. Elke n00bificatie van een PC game alleen maar om consolegamers ook een kans te geven is totaal onacceptabel!!!
Zo, ik heb gezegd!
[CyW]-=BigBear=-
Maar dan moeten ze dus niet de PC versies van die cross-platform games zo verkrachten alleen maar om consolegamers meer kans te geven.. Verkrachten in de zin van features uit de PC versie verwijderen die een voordeel geven, zoals het kunnen instellen van je muis-sensitivity etc..
De kans dat ze dat gaan doen is echter vrij groot omdat cross-platform gamen anders weinig zin heeft zonder eerlijke balance in games.. Eigenlijk kan je je afvragen wat het uberhaupt voor zin heeft, want PC gamers gaan hier dan niet voor warmlopen..
Maar we zullen wel zien dus.. Ik geef ze alle kans en tijd, het is allemaal nog nieuw en dus zal er veel geexperimenteerd worden..
[CyW]-=BigBear=-
Intel Core 2 Duo E6600 processor
2GB DDR2 800Mhz geheugen (dual-channel, 2x1GB)
Nvidia 8800 GTS 320MB of 640MB videokaart
Laatste is afhankelijk van de resolutie die je wilt draaien.. Als je niet boven de 1280x1024 komt dan heb je voorlopig genoeg aan de 320MB versie..
anonymous
Dit is het lijstje wat ik gekocht heb, en wat ik hopelijk binnenkort binnenkrijg. € 2100 is wel meer dan € 1500 maar als je geen 8800GTX maar een GTS kiest,
misschien dat je ook geen nieuwe monitor nodig hebt,
misschien wat goedkoper ramgeheugen,
en je hebt ook geen kast + PSU nodig.
Hou hier allemaal rekening mee en dan kom je al een heel eind.
Krafty
Ik snap zowiezo niet waarom MS en valve dit Cross -platform online gamen willen realiseren.Wat is er zo bijzonder aan en wat moeten we ermee!?