In de Conflict-dlc wordt de nieuwe Incursion-missie Clear Sky aangeboden. Spelers moeten in Columbus Circle strijden met de ontsnapte gevangenen genaamd Rikers. Het doel in Clear Sky is om een luchtafweerinstallatie te veroveren.
De update bevat ook meerdere high-value targets. Deze doelwitten moeten binnen een beperkte tijdslimiet worden uitgeschakeld. Spelers krijgen één poging om een doelwit te elimineren. Een lijst met high-value targets kan worden verkregen via een officier op de thuisbasis. Hier wordt ook de aanbevolen gear score aangegeven die spelers moeten hebben om het doelwit succesvol te verslaan.
De Dark Zone wordt ook aangepast waardoor het mogelijk wordt om loot van spelers te veroveren door het touw door te snijden tijdens de extractie.
Een trailer is uitgebracht waar alle nieuwe verbeteringen aan bod komen. De Conflict-dlc is vanaf 24 mei gratis beschikbaar voor eigenaars van The Division op PlayStation 4, Xbox One en pc.
Reacties op: Conflict-update voor The Division verschijnt volgende week
darkmanwls
xsuperaim
Al met al heb ik er opzich genoeg uren aan beleefd.
Denk dat ik het ook niet meer oppak loop teveel achter op de mensen met wie ik speelde qua gear.
Momenteel speel ik sowieso mp van Uc4 dat verrassend goed is.
HighNesZ
xsuperaim
Eerst maar is uc4 mp spelen.
HighNesZ
xsuperaim
El Ninjo
inactiefglaned
Het idee van hijacken is wat mij betreft leuk, maar dan wel onder voorwaarde dat iedereen op de server gelijk is. Dat is nu helaas niet het geval. Waar de mensen op Reddit zich zorgen over maken is dat mensen die geen goede gear hebben constant geganked zullen worden door spelers met hele goede gear. Wat mijns inziens het aantal frustraties alleen maar zal doen laten toenemen. De ontwikkelaars hebben op dit moment hun prioriteiten gewoon niet goed. Ze moeten er eerst voor zorgen dat de base-game goed in elkaar zit en dan pas dingen gaan toevoegen.
The Chosen One
Asharon
inactiefglaned
Ben het hier niet mee eens. De gameplay is best diep, de uitwerking is gewoon erg mager. De schiet-mechaniek is erg leuk, er heerst alleen een enorm ongebalanceerd gevoel.
unipro81
Seriously…waar zit die diepe gameplay? Ik heb hem al tijden niet aangeraakt, juist omdat ik het een game vond waar op het levelen na niets veranderde na het eerste half uur spelen. Rince and repeat…and repeat…and repeat…en nee, dat ligt niet aan dat ik dat soort spellen niet leuk vind, ik speel Destiny helemaal grijs bijvoorbeeld en dat is ook steeds weer hetzelfde.
Dus echt…serieus benieuwd…waar zit die diepgang in gameplay?
inactiefglaned
Ik vind de diepgang in de shooter-mechanieken zitten. Het mass-effect achtige 2 abilities hebben, de manier waarop je stats je speelstijl kunnen bepalen. Dat er content ontbreekt ben ik het met je eens, maar de gameplay diepgang zit er zeker in.
unipro81
Hmm…dat snap ik an sich wel weer. Het wordt voor mij vooral saai doordat er totaal geen diepgang in enemies en wereld zit eigenlijk. Het levelen en opbouwen van je character zit goed in elkaar inderdaad.