Nieuws

Capcom Cup geannuleerd vanwege het coronavirus

Decup werd vorig jaar ook al uitgesteld

Geschreven door Michel Musters op
De Capcom Cup is geannuleerd vanwege het coronavirus.

De Capcom Cup had eigenlijk vorig jaar gehouden moeten worden, maar wed toen naar 19 tot en met 21 februari 2021 verplaats in verband met het coronavirus. De cup had eigenlijk in Parijs gehouden moeten worden, maar zou de komende dagen in de Verenigde Staten worden georganiseerd. Ook ditmaal gaat het echter niet door en de cup is deze keer niet verplaatst, maar geannuleerd.

"We denken dat we een geweldig evenement hadden kunnen organiseren met weinig risico voor spelers en werknemers, maar we hebben de situatie geëvalueerd nu deze globale pandemie alleen maar is toegenomen", aldus Capcom.

Tegelijk met de Capcom Cup zou de Street Fighter League World Championship worden gehouden, maar die gaat ook niet door. Wel wordt er gewerkt aan een Season Final die alleen online wordt gehouden. Details hierover volgen in de komende weken.

Dit artikel delen:

Lees meer

De HP Reverb G2 is de beste pcvr-bril in een post-pcvr-wereld Ace Combat 7 is wereldwijd meer dan 2,5 miljoen keer verkocht
0

Reacties op: Capcom Cup geannuleerd vanwege het coronavirus

  • Om te reageren moet je ingelogd zijn. Nog geen account? Registreer je dan en praat mee!
  • Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

 

Wanneer je een reactie plaatst ga je akoord met onze voorwaarden voor reacties.