Wees maar gerust, je hoeft je Alienware-PC'tje niet aan te vullen met een Xbox 360 of een PlayStation 3. Call of Duty 4: Modern Warfare komt namelijk ook gewoon naar je PC toe. In een tijd waarin zelfs shooters niet meer op de PC verschijnen (waaronder Call of Duty 3) is dit bij Call of Duty 4 gelukkig niet het geval. De game staat gepland voor de herfst van dit jaar op de Xbox 360, de PlayStation 3 en dus de PC.

Reacties op: Call of Duty 4 komt ook 'gewoon' naar de PC
Revolt
Helemaal niet als je ziet hoe Call of Duty achteruit is gegaan na het eerste deel. United Offensive was nog wel goed. Maar Call of Duty 2 was een ramp. De game was niet super en de support was helemaal ver te zoeken. Daarna werd er om de maand een nieuwe Call of Duty voor de console gereleased dus ik denk dat dit ook 'gewoon' een slap aftreksel wordt van alle delen die al zijn uitgebracht.
En sowieso past de gameplay van Call of Duty in de Tweede Wereldoorlog in mijn ogen helemaal niet bij de moderne oorlogsvoering vandaag de dag. Ik zie militairen in Afghanistan niet met een helikopter gedropt worden midden in een dorp van de taliban waarna ze rennend en schreeuwend het hele dorp kapot schieten.
SumatroX
anonymous
do365nic
MetalSonic
Paar dagen geleden was al naar voren gekomen dat er nog eens 100 miljard dollar in de oorlog wordt gepompt, ik denk dat ze dat geld beter in de werkgelegenheid en zorg kunnen steken maarja aan de andere kant kosten de manschappen, tanks, apaches etc veel geld.
Het is alleen nog steeds wachten op een goede vietnam game
MetalSonic
Vichan
Zolang het maar geen propagandaplaatje word van "American Supremacy" dan vind ik het allemaal wel best, snap alleen niet hoe je de gameplay van CoD in een moderne context kunt plaatsen..
Revelation
MetalSonic
Don Corleone
MetalSonic
cod_for_ever
De PC versie wordt ontwikkeld door Infinity Ward, de console varianten door Treyach. Infinity Ward is diegene die Call of Duty en Call of Duty 2 ontwikkelde voor de PC. Er kwam geen Call of Duty 3 op PC, omdat Inifnity Ward sindsdien al werkte aan deze game.
mad max
Mesijs
anonymous
Treedo
Revolt
Op de PC viel het super tegen vergeleken met Call of Duty 1 (was er niet op de console dus weet je ook niet hoe veel vetter het eerste deel was) en de support was nog slechter. Het heeft maanden geduurd voor de eerste patch uit kwam en toen werd er nog het minimale van het minimale gefixt ook.
Revolt
Revolt
Vietcong
Battlefield Vietnam
Men of Valor
Conflict: Vietnam
Line of Sight: Vietnam
Shellshock
Waarvan de enige echte goede game Vietcong is Als je die nog niet hebt gespeeld moet je hem zeker proberen.
En hoezo vind je het slecht dat er 100 miljard naar defensie gaat, maar wil je wel dat een deel van het geld waar je de game van koopt naar Defensie gaat?
Skull*Kid