Bungie's David Dague noemt Raid-matchmaking een moeilijk onderwerp. Raids waren zodanig ontworpen om samen met vijf vrienden door te spelen. De reden daarvoor is een grotere kans om de Raid te voltooien.
In een verhalende stijl meldt Dague dat Bungie 'vreemde verhalen' gehoord heeft over spelers die met vreemden de Raid voltooiden. Zij kwamen elkaar buiten de Vault of Glass tegen en werkten spontaan samen. Die 'verrassende' verhalen leiden ertoe dat Bungie matchmaking opnieuw op tafel legt. Niet alleen voor Raids, maar wellicht ook voor Fireteams.
Dague laat tevens vallen dat hij ook graag privématches wil. Die privématches geven spelers de mogelijkheid tegen hun vrienden te strijden. "Ik zal het blijven aankaarten. In de tussentijd zal ik de competitieve community uitdagen. Houd ons in de gaten", aldus Dague.
Reacties op: Bungie overweegt matchmaking voor Destiny's Raids
ultraspaz
Rexus
Hopelijk komt de matchmaking er, is er overigens al een Gamer.nl Clan gestart ?
HighNesZ
Mocht iemand strikes of daily's en later raids willen doen add me maar PS4: Teun_de_Dreun Warlock lvl 23.
weslox
Reson.nl
Er zijn wel een aantal opties die het heel misschien mogelijk maken zoals een bootsysteem, verplicht gebruik van de headset, maximaal 1 of 2 mogelijkheden per week om de raid te starten,
een vote systeem waardoor mensen 100% geblokkeerd kunnen worden uit de raid matchmaking en als laatste de verplichting dat alle 6 de mensen voor minimaal 3 uur in de raid blijven danwel dat iedereen ervoor kiest om ermee op de te houden wegens de zoveelste faal.
aangezien al deze maatregelen er niet gaan komen moet het er uberhaupt geen raid matchmaking komen, het is gewoon sneu voor de mensen die het wel serieus willen doen.
Firebirdy
akebokke
RavenMMG
de strikes, weekly 28 en nightfall, zijn niks vergeleken met de raid
de eerste keer hebben we er bijna 8 uur over gedaan, hou dat vreemde.team.maar eens bij elkaar
niet iedereen heeft headset CHAOS
fragfreak
Bullshit, een basic headset wordt met je console meegeleverd.
bvotje
spreadthehate
Gewoon een simpel oordopje met een microfoon. Heb dat ding getest en werkt voor geen meter, plus je verstaat er geen zak van. De tegenpartij zeurt ook dat ze je nauwelijks kunnen verstaan.
geert1
Er zijn zat goede spelers die niet in een clan zitten; de truc is alleen om die spelers goed te onderscheiden van de vele prutsers en trolls. Dit is niet onmogelijk, zolang Bungie er goede functies voor bouwt. Of ze dat gaan doen is de vraag, en als ze simpelweg matchmaking aanbieden zonder dergelijke functies, dan wordt het chaos.
PimtC
PSN:
AlphaPim; Hunter level 26.
(Meestal wel online)
Arrahant
Arrahant
Arrahant
spreadthehate
Geen enkele bluetooth headset werkt op de ps4. Zelfs de originele van de ps3 werkt niet op de ps4.
En ik verrek het om nogmaals 30/50 euro uit te geven voor een ps4 versie.
Ze moeten gewoon een firmware update uitbrengen dat bluetooth headsets worden ondersteund.
Jefke073
Aan de ene kant een goede zaak voor mensen zonder clan.
Aan de andere kant…
Heb gister voor het eerst een poging gedaan met een vol team van rond de lvl 28.
Allemaal headset uitstekende samenwerking, 5 uur over gedaan en nu bij de final boss. Vanavond een poging om die te clearen zodat we de rewards van deze week nog krijgen.
Het is echt behoorlijk moeilijk en overleg en samenwerking is het meest belangrijke.
Iedereen moet bij elk stuk een punt hebben van: oooo dus dit is de bedoeling.
Als die klik er is dan gaat het goedkomen.
Met randoms kan het lukken, mits ze headset hebben, dat is echt het allerbelangrijkste.
Freekdance
Ik ben nu zelf een lv26 warlock op de PS4, kan al 27 maar vertik het mijn shards te gebruiken haha.
Heb al wel een paar aardige spelers ontmoet via een website maar ga op 26 de raid gewoon niet eens proberen
ldijkstra