Tijdens de Hollywood & Games Summit in Los Angeles, een beurs waarin de parallel wordt getrokken tussen films en games, sprak Blizzard's Rob Pardo over de World of Warcraft film die momenteel bij Legendary in productie is.
Gevraagd werd hoe de game omgezet zou moeten worden in een film. Pardo antwoordde hierop: "Iedere keer dat je een medium in een andere medium wilt vertalen, moet je goed kijken wat belangrijk voor dat specifieke medium is. Zelfs binnen Blizzard was dat erg lastig want om van een RTS een MMO te maken is niet makkelijk." Hij vervolgde: "Onze samenwerking met Legendary is bijzonder goed en we voorzien de studio van voldoende en belangrijke informatie om ervoor te zorgen dat de wereld zoals spelers die kennen tot leven komt."
Reacties op: Blizzard heeft vertrouwen in productie van Warcraft film
wilcodeh
WeZet
doperwt
Sasuke
W00t…
Mindspin
Joennn
Concept van de meeste MMORPG's wijken niet zoveel af van de wereld van Lord of the Rings. Geweldige films toch?
Laus
Sneakybasterd
4play
KaiZas
/sarcasme
EvilMonkey900
Shortagent
anonymous
Tjo
/non-sarcasme
Proflax
Die blauwe vrouw(die vervormer) en die zwarte(teleporter) zien er érg goed uit..
kijk ook eens wat legendary gemaakt heeft:
http://www.legendarypictures.com/allfilms.php
Flowz0r
Een beetje goede animatiestudio kan hier echt wel een enorm goede animatiefilm van maken. Mja, wie worden de bad en de good guys?
wasp16
Sneakybasterd
Sneakybasterd
Nickoz
Die game heeft ongekende populariteit (hoeveel mensen spelen het ookalweer??)
Die film zal de populariteit van de game alleen maar doen stijgen!
en dont worry about verhaal , Lore! (het boeit mij ook geen flikker) maar er zit een groot verhaal achter WoW, met thrall (orc en humans enzo) en de legion(undead) die zomaar de wereld komen overnemen.
LOTR was een succes!