Bij de lancering zijn drie modellen beschikbaar: met 16 gigabyte, 32 gigabyte en 64 gigabyte aan opslagruimte. De modellen kosten respectievelijk 479, 579 en 679 euro. Dat is evenveel als de vergelijkbare modellen van de iPad 2. De beschikbare Playbooks bieden alleen ondersteuning voor Wi-Fi-internet; modellen met 3G-ondersteuning verschijnen op een nog onbekend later tijdstip.
Playbook
De Blackberry Playbook wordt, net als de Blackberry-telefoons, vooral gezien als een apparaat voor de zakelijke markt. Desalniettemin is het mogelijk om ook games te spelen op de tablet, die een scherm heeft van 7 inch. Bovendien kan het apparaat bepaalde Android-applicaties draaien, ook al draait de tablet zelf niet op dat mobiele besturingssysteem.
Reacties op: Blackberry Playbook 16 juni in Nederland
Playstation-sniper
Dan zou ik sneller een ipad2 nemen voor dat geld betere kwaliteit.
Heeft iemand enig idee wanneer ps store online komt?
Maergok
Ik ga graag naar de tech sites hoor, maar vind deze post toch een beetje apart op deze site.
ipodkiller
Dit vind ik niet gepast voor deze site of maak een kleine tech hoekje in GNL. Doe dan ook gelijk de andere Android tablets omdat je er games op kan spelen.
rclankhorst
Owned_puma
XeonDude
Dit gaat dan niet over de situatie in Nederland