"Nuketown is duidelijk een favoriet van de fans, dus we wilden graag een hommage aan die map brengen. Nukehouse is een krapper level, maar bevat de look and feel van Nuketown", aldus studiohoofd van Nihilistic Robert Huebner.
Naast de onthulling van Nukehouse liet Huebner verder weten dat de multiplayermodus van de Vita-game 12 perks bevat; een mix van oude en nieuwe vaardigheden. Zo maken Hardline, Marksman en Sleight of Hand hun terugkeer en is er ruimte voor nieuwe vaardigheden als Surplus (extra granaten en munitie) en Hardwired (immuun voor Counter Spy Plane).
Daarnaast liet hij ook weten dat de singleplayercampagne bestaat uit "intense en herspeelbare objective-based missies." Het doel is volgens de makers om de speler de mogelijkheid te geven om elke missie voor de "perfect run" te gaan. Ook krijgt de game Hostile-missies, die vergelijkbaar zijn met de Survival-modus uit Call of Duty: Modern Warfare 3. Spelers moeten golven van steeds meer vijanden overleven.
Reacties op: Black Ops Declassified eert Nuketown met multiplayermap
Rexus
MikkelE30
Sgthartman
OFWGKTA
BramTheBear
the-x-filess
nijram
Agent 4125
flz**BF3**flz
flz**BF3**flz
VAUPSL
ipodkiller
Zo gecorrigeerd.
Symi
SuCCeSSoR
Hij is alleen maar populair om de easy punten die daar scored om daar vervolgens dan je COD e-penis mee te vergroten.
Waltaro
Echter was de multiplayermap Nuketown vloeibare shit.
Markske
Spazzz_101
Spazzz_101
Sunkiller
Epicness