Howard legt uit dat Bethesda er uiteindelijk voor koos om het niet te doen, vanwege The Elder Scrolls V: Skyrim. "We wilden onze tijd stoppen in het maken van een eigen wereld. Maar voordat we aan Skyrim begonnen, waren er gesprekken tussen ons en de mensen van schrijver George R.R. Martin gaande. Beide partijen vonden de samenwerking een goed idee."
Eind deze maand verschijnt de eerste game gebaseerd op de boeken. Ontwikkelaar Cyanide, bekend van Chaos League en Bloodbowl, komt dan met Game of Thrones: Genesis, een real-time strategiegame. De studio heeft daarnaast ook de rechten om een RPG te maken van het A Game of Thrones-boek.
Reacties op: Bethesda dacht aan Game of Thrones-RPG
Donaga
Maar helaas zijn de rechten dus al in handen van Cyanide van zowel het rts- als het rpggenre van GoT. Als Martin slim was geweest, had ie de rpgrechten aan bethesda verkocht.
De eerste beelden van de rts vind ik er niet echt heel goed uitzien. Zeker als je het vergelijkt met de tvserie is het gewoon slecht vind ik dan
ems
Aquemini
Maxim Nighthawk
Damage Inc
Omuh
Aan de andere kant is het misschien een goede zaak voor bethesda dat zij deze licentie niet hebben. Een sandbox RPG zou George R.R. Martin naar alle waarschijnlijkheid niet toelaten omdat de man niet wil dat er van de verhaallijn afgeweken wordt (hij is o.a. tegen fanfictie). Hierdoor zou een Bethesda-rpg door deze beperking erg lineair aanvoelen, wat de game geen goed zou doen.
ravenger
dmb97
IceRiccy