De onthulling vindt vanavond om 19:00 uur Nederlandse tijd plaats en kan via het YouTube-kanaal bekeken worden. De stream is ook hieronder te vinden. Kijkers gaan tijdens deze stream hoogstwaarschijnlijk meer van de verschillende multiplayermodi, maps en andere details zien.
Pas geleden werd de alfatest voor de game al gehouden, waar de nieuwe Champion Hill-modus uitgeprobeerd kon worden. In de nabije toekomst volgen er ook bètatests waarin de multiplayer gespeeld kan worden. Die vindt vanaf 10 tot 13 september plaats op PlayStation-consoles en vanaf 16 tot 20 september op alle platforms.
Call of Duty: Vanguard verschijnt op 5 november voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De game speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog en wordt ontwikkeld door Sledgehammer Games, ook bekend van Call of Duty: WW2.
Reacties op: Call of Duty: Vanguard-multiplayer wordt vanavond om 19:00 uur onthuld
Real13
-JK-
Far Cry durf ik niet meer. Dan moet ik het opnemen tegen een kemphaan en een despoot terwijl ik gebruik maak van verschillende vehikelen en kom dan ook nog in contact met een veteraanvechter
Zaratta
Als ik naar de beelden kijk dan lijkt mij dat het geen kans maakt tegen een game zoals Hell let loose die straks naar console komt.