Omdat de FAMAS-bug vandaag al wordt aangepakt, was de multiplayermodus vanochtend even niet te spelen. De bug werd eerder deze week op de officiële Facebook-pagina van Battlefield 3 gemeld. Het zorgt ervoor dat spelers het risico lopen dat hun ervaringspunten en statistieken niet worden geregistreerd, als er iemand in een multiplayersessie het FAMAS-wapen gebruikt.
De update van 4 juni voegt onder meer een video-optie voor kleurenblinden toe aan de consoleversies; de PC-versie had deze optie al. Beheerders van dedicated servers krijgen daarnaast de mogelijkheid om hun servers herkenbaar te maken met een §-symbool. Het surpression-effect dat in een eerdere update omhoog was geschroefd, is weer teruggedraaid na klachten van spelers. De patch voert tot slot nog allerlei aanpassingen door voor de wapens en voertuigen in de game.
Reacties op: Battlefield 3-update op 4 juni, FAMAS-bug aangepakt
CribZ
Had hem op de g3 trouwens, als alleen de famas met m26 is gepatched zijn ze wel erg slecht bezig.
Magister
Krijgen we de verloren statistieken nog wel op een of andere manier terug? Of krijg ik vanavond weer voor de derde keer een promotion naar lvl 60 ;)
Magister
Het FAMAS probleem is pas van de afgelopen dagen, deze zorgde ervoor dat de stats van een match waarin dat wapen gebruikt werd, niet geregistreerd werden.
woutzorz
http://blogs.battlefield.com/2012/05/bf3-june-update-announce/
the-x-filess
ChillesNL
Reson.nl
tevens had ik laatst ook het idee dat ik wel iets van 10 kills had gemaakt met een BMP-MP (IFV) maar in de stats had ik er maar 4 staan. Dit is alleen wel wat langer geleden dus weet het niet 100% zeker kan ook aan mezelf liggen
maar dat van die knife dog tag slaat echt nergens op en is sowieso een bug.
spreadthehate
Hier zit er nog een die zich kapot ergerde aan de supression patch. Voorheen was het zo degene die het snelste reageert wint zoals het hoort. Nu heb ik het gevoel dat ik met rubberen kogels aan het schieten ben ook al schiet ik als eerst op de vijand.
papamel
ook ik mis unlocks en gebruik de famas nooit
heb meer t idee als iemand in de match dat ding gebruikt dat de rest ook de bug kan krijgen
voor de rest wel een goede update
supression wat omlaag en dart glitch eruit super
maar ik hoop dat ook de m16a3 wordt aangepakt want in sommige matches loopt iedereen met dat ding
Reson.nl
Er is dus duidelijk iets helemaal mis, ik speel op de xbox 360 trouwens….
*edit* de mvp medal heb ik 7 x ontvangen en 16x de ribbon, wat dus 366 totaal is.
Mijn dog tag zegt 364, er missen dus 2 complete matches.
*speurt nog even verder*
Bartjeyeyo
Reson.nl
Magister
Magister
Magister
Bij de patch zit dan ook die DLC al bij.
Ossiemossie
Ik voel me echt flink genaaid. Eerst ging hij alleen maar initializen als ik een spel probeerde te joinen, toen heb ik hem uiteindelijk opnieuw geinstalleerd en nu kan ik wel een game in, maar na 10 seconden valt hij uit. Heeft iemand hetzelfde probleem? Ik vind BF3 namelijk een supertof spel, maar hij doet het simpelweg niet.
Tovano
Tovano
CribZ
papamel
das lekker k*t
krijg je tot die tijd irritante trolls