Wanneer de update uitkomt is afhankelijk van hoe snel Sony en Microsoft klaar zijn met het controleren en goedkeuren van de patch. Doorgaans duurt dit een tot twee weken; de certificatie van de vorige Battlefield 3-patch duurde een week. Naar verwachting wordt de PC-patch ongeveer tegelijk uitgebracht met die voor PlayStation 3 en Xbox 360.
Ontwikkelaar Dice heeft in februari de lijst met aanpassingen in deze patch vrijgegeven. Er worden onder andere verschillende aanpassingen gedaan aan voertuigen en de wapenbalans. Zo wordt schietsnelheid van de USAS 12-shotgun aangepast; deze schiet momenteel te snel wanneer spelers frag-ammunitie gebruiken.
Reacties op: Battlefield 3-patch ligt nu bij Microsoft en Sony
DunkieXL
Ze zijn er echt veelste lang mee bezig en hebben zich te veel met de DLC bezig gehouden maar die is dan in ieder geval al wel vast weer af zo kan je het ook weer zien.
Maar aangezien er zoveel mensen op de patch zitten te wachten vind ik dit behoorlijk slecht!
Elazzja
Zelfs na een re-install (download zonder de disc te gebruiken) heb ik die problemen. Ik hoop dat het binnenkort weer zoals vroeger speelbaar is.
woutzorz
Anaujiram
HooD
Het is toch verdomme van de zotte dat je niet eens in HD kan spelen op de PS3?
marksmitje18
Dapwnager
ik heb minimaal 2 maanden lang elke dag EA customer support gecontacteerd. elke keer mijn probleem opnieuw uit moet leggen en altijd zeg ik: zeg maar niet dat ik het spel opnieuw moet installeren want dat werkt niet….
eerste suggestie: herinstalleer het spel maar.
slechtste customer support ooit! en dit is niet de eerste keer!
Subotai
Elazzja
Anaujiram
Big-Opti
Bioh4zard
(Overigens is dit alleen voor de PC versie, weet niet hoe het met consoles zit…)
Nekkie
ViPeR!
MysticalQ
Ontopic: USAS12 nerf YES!
MAV als lift, mooi zo, minder glitchers
C4, jammer!
Ik heb niet alle patch notes gelezen maar hoe zit het dan met claymores? EDIT: NVM found it zelfde als c4
nicster
patch is wel nice, eindelijk weer toeteren!!
DanielBoss
Tomaat
Soldier-Ras
Nekkie