Tecmo had op diens perspresentatie naast de terugkeer van Tecmo Bowl nog een vernieuwde versie van een arcade klassieker in petto: Rygar. Rygar kwam in 1987 uit voor de NES en liet gamers de krijger Rygar tal van vijanden slachten in het land van Argool.
De nieuwe Rygar komt uit voor de Nintendo Wii en hoewel er nog weinig concreets over de game bekend is, weten we dat er een nieuwe held zal zijn, er nieuwe vijanden zijn en de unieke controle van de Wii de voornaamste besturing van de game zal zijn. Naast één stukje artwork is er verder nog niets over de game bekend.
Reacties op: Arcade klassieker Rygar ramt zichzelf naar de Wii toe
Pensmaster-B
ShadowLink
Jaap van Nes
Aesop
Teknootje
Wise_Man
Aesop
http://www.wiids.nl/article.php?id=20465
Psychoot
bieslook
Ryger was een Nintendo 8-bit 2d scrolling platformer waarbij je vijanden moest 'slaan' en waarbij je spelfiguur steeds krachtiger werd naarmate meer ervaringspunten werden behaald. Op sommige plaatsen zag je het spel ook van bovenaf. Het spel was vanwege moeilijke eindbazen zowat niet uit te spelen. Tenminste, dat is mijn ervaring. Je moest sommige van die lui zo vaak raken, dat was echt te diep!
JaapGoose
inoj