
Nieuws

intro text
Je zou toch raar staan te kijken als je oma scheldend door het huis loopt omdat het level in "Prince of Persia" niet lukte. Ze regelmatig haar controllers sloopt en alle nieuwe games meerdere keren uitspeelt. In dat geval heb je te maken met een hardcore oma. En hoewel er niet veel zijn, zijn ze er wel. De 69-jarige Barbara St. Hilaire, en de 79-jarige Doris Self spelen er lustig op los, lezen verschillende game magazines en zijn ook actief op het internet, waar de oudjes zelfs een eigen blog hebben genaamd "Old Grandma Hardcore". Op het blog kun je de 69-jarige cyber-oma trouwens in actie zien, en ze kan nog best aardig gamen.
Oma heeft zelfs Grand Theft Auto geprobeerd en vond het erg ontspannend om te spelen. "Ik kan mij frustraties kwijt op de TV" laat ze in dit interview weten.For her part, Old Grandma Hardcore doesn't want to be known as an exception. She just wants an Xbox 360, a PS3 and a trip to L.A. for the annual Electronics Entertainment Expo, the annual trade show that showcases the year's hottest games. "Grandma's dream, while it may not be a big deal to some, even in the gaming world, is to go to E3," her grandson said. "If the site can do that, rock on."
Reacties op: 69-jarige oma is hardcore gamer met eigen blog
[CyW]-=BigBear=-
Apetjoek
DJ_Wax
The Chosen One
Video #2: Grandma Gets Stuck
Video #3: Grandma Gets Nasty
ok -.-' krijg hele andere gedachten .
Go grandma!!!
GoofyZ3
worms_master
MasterPie
Nu zitten ze heel de dag alleen op een stoel de krant 20 keer te lezen zonder ook maar enige vorm van lol te hebben. Ze rotten zelfs dood als niemand ze drinken komt brengen. Over 50 jaar is dat wel anders, dan zit iedereen ingebunkerd in een lading eten en drinking te gamen in een klein kamertje van een bejaardentehuis
-=Dominator=-
Pvt. Nead
Sgt.NightFire
playertony
Defl
Die filmpjes zijn ook wel grappig. Weer eens wat anders dan Lingo kijken.
EliteSoldat
xenomorph
way2fast4you