Het speelschema voor League of Legends:

Week 1

11-9-2012 Di 19.30 LowLandLions vs Antwerp Aces

11-9-2012 Di 21.30 HD Gaming vs  Avenue Esports

13-9-2012 Do 19.30 Regez Gaming vs Be-sport

13-9-2012 Do 21.30 EaZy Gaming vs PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD

 

Week 2

18-9-2012 Di 19.30 PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD vs Avenue Esports

18-9-2012 Di 21.30 Be-sport vs Antwerp Aces

20-9-2012 Do 19.30 EaZy Gaming vs LowLandLions

20-9-2012 Do 21.30 Regez Gaming vs HD Gaming

 

Week 3

25-9-2012 Di 19.30 Avenue Esports vs Regez Gaming

25-9-2012 Di 21.30 LowLandLions vs Be-sport

27-9-2012 Do 19.30 Antwerp Aces vs PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD

27-9-2012 Do 21.30 HD Gaming vs EaZy Gaming

 

Week 4

2-10-2012 Di 19.30 Antwerp Aces vs HD Gaming

2-10-2012 Di 21.30 Regez Gaming vs EaZy Gaming

4-10-2012 Do 19.30 Avenue Esports vs Be-sport

4-10-2012 Do 21.30 PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD vs LowLandLions

 

Week 5

9-10-2012 Di 19.30 Be-sport vs EaZy Gaming

9-10-2012 Di 21.30 LowLandLions vs Regez Gaming

11-10-2012 Do 19.30 HD Gaming vs PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD

11-10-2012 Do 21.30 Avenue Esports vs Antwerp Aces

 

Week 6

16-10-2012 Di 19.30 LowLandLions vs HD Gaming

16-10-2012 Di 21.30 PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD vs Be-sport

18-10-2012 Do 19.30 Regez Gaming vs Antwerp Aces

18-10-2012 Do 21.30 EaZy Gaming vs Avenue Esports

 

Week 7

23-10-2012 Di 19.30 Antwerp Aces vs EaZy Gamingv

23-10-2012 Di 21.30 PROXIMITY - TEAM ORANGE BLOOD vs Regez Gaming

25-10-2012 Do 19.30 Be-sport vs HD Gaming

25-10-2012 Do 21.30 Avenue Esports vs LowLandLions

 

Het schema voor StarCraft 2:

Week 1

11-9-2012 Di 19.30 uThermal vs PoYo

11-9-2012 Di 21.30 Melle vs Orly

13-9-2012 Do 19.30 DaBoO vs Makouni

13-9-2012 Do 21.30 Darkomicron vs Harstem

 

Week 2

18-9-2012 Di 19.30 Harstem vs Orly

18-9-2012 Di 21.30 Makouni vs PoYo

20-9-2012 Do 19.30 Darkomicron vs uThermal

20-9-2012 Do 21.30 DaBoO vs Melle

 

Week 3

25-9-2012 Di 19.30 Orly vs DaBoO

25-9-2012 Di 21.30 uThermal vs Makouni

27-9-2012 Do 19.30 PoYo vs Harstem

27-9-2012 Do 21.30 Melle vs Darkomicron

 

 

Week 4

2-10-2012 Di 19.30 PoYo vs Melle

2-10-2012 Di 21.30 DaBoO vs Darkomicron

4-10-2012 Do 19.30 Orly vs Makouni

4-10-2012 Do 21.30 Harstem vs uThermal

 

Week 5

9-10-2012 Di 19.30 Makouni vs Darkomicron

9-10-2012 Di 21.30 uThermal vs DaBoO

11-10-2012 Do 19.30 Melle vs Harstem

11-10-2012 Do 21.30 Orly vs PoYo

 

Week 6

16-10-2012 Di 19.30 uThermal vs Melle

16-10-2012 Di 21.30 Harstem vs Makouni

18-10-2012 Do 19.30 DaBoO vs PoYo

18-10-2012 Do 21.30 Darkomicron vs Orly

 

Week 7

23-10-2012 Di 19.30 PoYo vs Darkomicron

23-10-2012 Di 21.30 Harstem vs DaBoO

25-10-2012 Do 19.30 Makouni vs Melle

25-10-2012 Do 21.30 Orly vs uThermal

 

Waar kan ik de wedstrijden volgen?

De wedstrijden zijn gratis via het Twitch.tv-kanaal van Prog4mer te volgen. Het kanaal vind je hier.