"Ik denk dat Nintendo echt voorloopt (met de Wii U GamePad)", aldus Ancel. "De technologie in de controller is een stuk geavanceerder dan dat mensen denken. Hij reageert erg goed. De reactiesnelheid is gewoon getikt, en ik denk dat het even duurt voordat de concurrentie dit bereikt. Het is gek want een game loopt in volledige HD (op televisie), terwijl dezelfde game ook op het GamePad-scherm wordt afgebeeld, en het is nog altijd 60 frames per seconde."
"En de vertraging in de controller is maar 1/60 van een seconde, dus dat is maar één frame. Het is getikt, zo snel is het. Het is nagenoeg direct. En daarom reageert het zo goed. Daarom kan het gebruikt worden in game-design." Ancel werkt met Ubisoft aan de platformer Rayman: Legends, dat volgend jaar exclusief op Wii U verschijnt.
Reacties op: 'Reactiesnelheid Wii U GamePad is ongelooflijk snel'
FukiJama
Joooooop
D4rKy28
JaapGoose
- Who's there?
Michel Ancel!
- That's just ticked.
clandestine666
derpsterPRO
maar welke reactietijd heeft ps3, xbox 360 en pc, weet iemand dat?
de wii U klinkt maar beter en beter!
MikkelE30
Voor touchscreens daarentegen (ik ga er vanuit dat ze hier op doelen, maar fijn uitgelegd wordt het heir niet..) is dit erg snel. 1/60 van een seconden is dus 16 milliseconde ten opzichte van de ongeveer 50 tot 100 milliseconde die je telefoon/tablet/DS/Vita er op het moment over doet.
JayEl
markiewong
markiewong
slyrullez
JaapGoose
Symseba
clandestine666
MikkelE30
Dat betekend dat mijn reactie op het touchscreen 50ms over doet om verwerkt te worden op de WiiU, en dat er vervolgens ook nog eens 16 milliseconden nodig is om het terug te sturen naar de pad, waarna ik weer kan reageren.. Dan zijn we inmiddels 4 frames verder. Tel daar de reactietijd van mijn vinger op a 200ms en we zijn weer 12 frames verder..
Dat maakt de gamepad per definitie onbruikbaar om bijvoorbeeld een 60fps shooter te spelen door de enorme input lag.
ems
Grootste probleem wat ik had met de Wii waren niet de controls, maar het feit dat er inderdaad vertraging in zat. Maakt het nog wel speelbaar, maar elke vorm van hardcore-gaming sluit je daarmee automatisch uit.
Ik ben dan ook heel benieuwd of deze snelheid ook daadwerkelijk zo soepel zou zijn.
Pillows
Bioh4zard
markiewong
markiewong
Ik zelf heb ook met de WiiU gespeeld en er is werkelijk geen vertraging te zien.