"Ik hield van Mirror's Edge en van wat we met die game gedaan hebben", zegt Soderlund. "We hebben de franchise niet verlaten. En we werken aan iets, maar meer dan dat wil ik er niet over zeggen." In februari zei EA dat Mirror's Edge nog altijd een belangrijke franchise is voor de uitgever.
Kort daarvoor kwam het nieuws naar buiten dat ontwikkelaar Dice inderdaad werkte aan een tweede deel, maar dat het project in de ijskast was gezet. De directeur van EA Games, Frank Gibeau, zei tijdens de E3 afgelopen juni dat als Mirror's Edge 2 er komt, deze net als Battlefield 3 zal draaien op de Frostbite 2-engine.
Reacties op: EA: 'Er wordt gewerkt aan Mirror's Edge'
Baukereg
Vriess
Hoe vaag kun je wezen?! Ik ken EA niet echt als een uitgever die in raadsels spreekt, maar ze doen wel erg vreemd als het gaat om Mirror's Edge! Als de eerste game niet slecht verkocht en er duizenden fans om een vervolg schreeuwen, dan kunnen we er toch wel van uit gaan dat er een deel 2 gaat komen(?).
Noobtendo
FuZZbaLL
zou wel grappig zijn als de nieuwe versie ook multiplayer heeft
Lurf
Pathologist
Teknootje
Rustig afwachten, komen genoeg mooie games om ons te vermaken :)
Wilc0
Baukereg
Overigens vond ik ME een meesterlijk goede game. Als je verwacht dat je een actiegame krijgt… tja, dan valt ie tegen ja.
Mortal Kombat
Maar marketing en release waren de grote fouten van Mirrors Edge, hij kwam toen in November uit met Call of Duty en Uncharted geloof ik en nog een Halo of gears of war erbij, daar kun je niet mee concurreren met een nieuwe titel
BurningFish
Inferno187
TCGenius