Website Battlefieldo.com heeft afbeeldingen opgeslagen en gepubliceerd. Uit deze beelden wordt duidelijk dat Battlelog spelers een eigen pagina geeft, die doet denken aan een Facebook-pagina. Spelers kunnen updates over zichzelf achterlaten en de updates van vrienden zien. Op deze updates kan vervolgens gereageerd worden, ook kunnen vrienden de updates van elkaar liken.
Net als Facebook heeft Battlelog ook een chatfunctie. Hier kunnen spelers ook zien of hun vrienden Battlefield 3 aan het spelen zijn, en met een druk op de knop met ze meedoen. Spelers kunnen hun eigen statistieken en die van hun vrienden bekijken op Battlelog en zien welke beloningen ze hebben behaald.
Elite
Battlelog is gebaseerd op het in Need for Speed: Hot Pursuit geïntroduceerde Autolog. Een feature in Need for Speed-games die de prestaties van spelers direct vergelijkt met die van hun vrienden en spelers op deze manier uitdaagt hun scores te verbeteren. Battlelog doet ook denken aan Call of Duty: Elite, het nieuwe multiplayerplatform voor de Call of Duty-games.
Reacties op: Battlefield 3's Battlelog bevat Facebook-achtig systeem
LotLP
h0bb1t
Voor de rest is dit idd echt een facebook kopie, niet dat ik dat erg vind.
stan2754
spenky
Aquemini
XtraLinkUK
CerandoX.nl
snophisticated
Wat betreft bovenstaand systeem; leuk voor de statistieken, maar m.i. verder van weinig toegevoegde waarden
Hellraidermike
The Chosen One
Dingen onder elkaar, dingen bovenin, friendlijstje en stuff erbij wat ook in honderd andere dingen zit.
LotLP
"bevat facebook achtig systeem"
The what?
Battlestar28
Doe maar de GILL als toevoeging of Javelin..
Vichan
Tim4290
Thijs97-PSN
II KlaplonG II
Apenhoed
Sneakybasterd
Sneakybasterd
GrooVin